ÇEVRECİYİZ BİZ DERGİSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇEVRECİYİZ BİZ DERGİSİ

çevreci gençler forumu

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım)

YazarMesaj
by__iLker...
VİP ÜYE
VİP ÜYE
by__iLker...

Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım) Empty
MesajKonu: Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım)   Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım) I_icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 2:06 pm

İnternet üzerinden izlediğimiz videoyu bilgisayarınıza tamamını izlediğinizde zaten kayıt etmiş oluyorsunuz.Yalnızca bu klasörü bulmak biraz uğraştırıyor.Öncelikle kullandığımız tarayıcı İntenet Explorer olmalı.

Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım) Icon_arrow Videonun tamamı bitmiş ve site kapatılmamış olması gerekmektedir.

Adımları şu şekildedir:

1-)Öncelikle Başlat-Denetim Masası diyoruz.
Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım) Adszmmz

2-)Denetim masasında sol üst köşeden bulunan ''Klasik görünüme geçiş yap'' butonunu seçiyoruz.
Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım) Adsz2g

3-)Buradaki klasörlerden İnternet Seçeneklerini seçiyoruz.
Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım) Adsz3x

4-)İnternet seçeneklerini seçtikten daha sonra Ayarlar butonuna tıklıyoruz.
Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım) Adsz4

5-)Buradan Dosyaları görüntüle diyoruz.
Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım) Adsz5

6-)Buradan girmiş olduğumuz ''Temporary Internet Files'' dosyasında en son izlediğimiz video boyutu ve zamanına göre en altta bulunmaktadır video get_video bu videoyu kopyalayıp masaüstüne koyuyoruz ve artık video bilgisayarınızda kayıtlı.Zaten media playeriniz destekliyorsa geçiçi hafıza bölümünde onun işaretini alır.Daha sonra sitemize uyumlu sitelerden (youtube-dailymotion) herhangi birine ücretsiz bir şekilde ekliyoruz kodunu buradaki video butonuna yazıyoruz.

Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım) Icon_arrow Orası geçiçi hafıza olduğu için videounun bulunduğu sayfayı kapatmamanız gerekmektedir.

Teşekürler...

Herhangi bir internet sitesinden izlenen bir videoyu sitemize paylaşmak (resimli anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası